Biz Kimiz?


Markanabak, sınai haklar sektörü için kurumsal yazılım geliştirme konusunda 20 yılı aşkın süredir çalışan ve bu bilgi ve birikimini sizlerle paylaşmaktan gurur duyan Parola Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından geliştirilmektedir.


Üyelerine, sınai haklar yazılım hizmetlerini daha hızlı, dinamik ve yenilikçi yaklaşımlar sunmak için yola çıkan Markanabak ekibi; bir ilke imza atarak, sınai haklar sektöründe kurumsal seviyede yazılım hizmeti modelini online olarak uygulamayı başarabilmiş ilk ve tek ekiptir.


Sınai Haklar sektörünün hızla büyüyen yapısına yenilikçi çözümler üretebilecek, kullanıcı dostu olan ve müşteri taleplerine göre şekillenen yazılımlar maalesef ülkemizde yok denecek kadar azdır. Gerek bu açığı kapamak ve gerekse de internet ile bilgiye her yerden ulaşım ihtiyacını karşılamak üzere yola çıkmış bulunmaktayız.


Markanabak platformu bugün varmış olduğu noktaya; derin bir sektörel analiz, yoğun Ar-Ge çalışmaları ve aylar süren bir yazılım geliştirme sonucunda ulaşmıştır.


Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati özelliklerini ön planda tutarak üyelerine hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş bir anlayışın ürünü olan platformumuzun, siz değerli kullanıcılar için faydalı olması dileklerimizle.


Başarınız, başarımız olacaktır.


MarkanaBak Ekibi© Tüm Hakları Saklıdır Markanabak