Özellikler

Üyelik

Markanabak'a üye olmak ve kullanmak çok kolaydır. Online hizmet veren bir yazılım modeli ortaya koyduğu için üyelik ve bu üyelik altında kullanıcılar tanımlama prensibine göre çalışır. Markanabak hizmetinden yararlanmak isteyen firmalar, Yeni Üyelik linkinden üye olarak;, sistemi tüm fonksiyonları ile 15 günlük deneme süresi boyunca tam sürüm kullanabilir. Sistem altında tanımlanmış yönetici rolüne sahip kullanıcılar, kendi firmaları için yeni kullanıcılar tanımlayarak Markanabak'ı kullanmalarını sağlayabilirler.


Güvenlik

Markanabak, veri güvenliğinizi maksimize eder. Bulut Bilişimin avantajlarından biri, tüm verilerin merkezi sunucularda tutulmasıdır. Tüm verileriniz Markanabak merkezi sunucularında bulunur. Böylece siz verilerinizi düşünmek zorunda kalmazsınız. Çünkü yedekleme derdiniz yoktur. Veri kaybı riski yaşamazsınız. Tüm veri yönetimi ve güvenliği Markanabak tarafından gerçekleştirilir. Siz, sadece istediğiniz zaman verilerinize ulaşıp, işinize odaklanabilirsiniz.


Teknoloji

Markanabak'ı rakipsiz kılan en önemli özelliklerden biri, araştırma ve izleme işlemleri için kullandığı eşsiz arama ve sonuç bulma teknolojisidir. Markanabak, basit bir veritabanı sorgulama yapısına sahip yazılımlardan değildir. Araştırılan veya izlenen markalara benzer bulunan markalar, hem şekilsel benzerlikleri hem de ses bilgisi (fonetik) benzerlikleri ele alınarak değerlendirilirler. Bunu sağlayan metodoloji ve yöntemler, Parola Bilgi Teknolojileri AR-GE departmanının uzun süren çalışmaları sonucunda ortaya çıkmış birikimlerin eseridir.

 

© Tüm Hakları Saklıdır Markanabak