ONLİNE SINAİ HAKLAR YAZILIMI

MarkanaBak'ta Neler Var?

Yazılım Kiralama Modeli (SaaS)


SaaS modeli, şirketlerin ticari olarak lisanslama yolu ile kendi iç bünyelerinde barındırdıkları ve işlettikleri yazılımların yüksek ön maliyetli ve kompleks yapılarına alternatif olarak düşük maliyetli bir şekilde aynı avantajlara ulaşmayı sağlar. Herhangi bir web sayfasına nasıl ulaşıyorsanız bu yazılıma da web üzerinden bir istemci olarak yine aynı şekilde ulaşmanız mümkündür. Sahip olmanız gereken tek şey ise yalnızca o servisi almanızı sağlayacak bir hesap. İşte bu aşamada SaaS yazılımlarının ücretlendirilmesinin de farklı olduğunu söylemek gerekiyor. Bu teknoloji sayesinde geleneksel lisans satın alma durumu yerini kullanıcı hesaplarına bırakıyor. İşin daha cazip yanıysa şu: ücretlendirme de kullanım miktarınıza bağlı olarak yapılabiliyor. Yani uygulamaları ne kadar kullanıyorsanız, o kadar ücret ödüyorsunuz.

Avantajlarınız Neler?

Kurulum Maliyetleri

MarkanaBak, bulut bilişim sayesinde kurulum gerektirmez. Web tabanlı olması sebebiyle, sizi sürekli yazılım güncelleme işleriyle uğraştırmaz, her zaman yazılımın son sürümünü kullanırsınız.


Donanım Maliyetleri

MarkanaBak'ı kullanabilmek için ihtiyacınız olan tek şey bir bilgisayar ve internet bağlantısıdır. İşyerinizde maliyeti yüksek serverlar bulundurmanız gerekmez.


Yedekleme

MarkanaBak tüm veri bakımı ve yedekleme işlemlerini sizin adınıza yapar. Verilerinizi yedeklemenize gerek yoktur.


Veri Güvenliği

MarkanaBak veri güvenliğinizi maksimize eder. Tüm verileriniz MarkanaBak'ın merkezi ve güvenli sunucularında tutulur. Tüm veri yönetimi MarkanaBak tarafından gerçekleştirilir.

Son Güncellemeler

E-posta Önyazı Seçeneği

Müşterilerinize MarkanaBak üzerinden göndereceğiniz E-postalara artık önyazınızı da ekleyebilirsiniz.

Patent Modülü Yayında..

Patent dosya takibi, patent araştırma, yıllık harç takibi ve patent bülten analizi özellikleri, raporlama seçenekleriyle birlikte MarkanaBak'ta..

Hesap Takibi Modülü

Fatura takibi, borç/alacak takibi, hizmet tanımları ve cari hesap listesi alabilme, borç alacak listesi alabilme özellikleri MarkanaBak'ta..

Müddet Markalar

Müddet olmuş ve yenilenmeyen markaların listesini alabilirsiniz.

Kullanıcı Yetkilendirme

Kullanıcılarınıza istediğiniz modüller için farklı yetkiler verebilirsiniz.

Uzaktan Destek